Intézményünk 2003. szeptemberében nyitotta meg kapuit.
A színes homlokzatú kapun belépve egy modern, új építésű, több szintes óvoda tárul elénk.
Óvodánk nyolc, vegyes életkorú csoporttal működik.

A megfelelő méretű csoportszobákhoz esztétikus mosdók, öltözők tartoznak. Szintenként egy-egy ebédlő áll rendelkezésünkre, ahol a csoportok két turnusban étkeznek. A közös rendezvényekhez szükséges teret minden szinten mobil falakkal lehet biztosítani.

Az óvoda alapvető működéséhez szükséges csoportszobákon túl, a gyermekek mozgásigényének kielégítésére nagyméretű, jól felszeret tornaterem ad lehetőséget.

Jó időben a játszóudvaron és a csoportszobák előtti teraszokon játszhatnak a gyerekek. Mindezeket kiegészíti a gumitéglával borított tetőterasz, homokozóval, babaházzal.

Az épületben lift és mozgássérült mosdó is található.
Az óvodapedagógusok munkáját logopédusok és fejlesztőpedagógusok segítik.
A gyerekek fejlesztését nyugodt körülmények között, külön erre a célra kialakított és felszerelt fejlesztő szobákban végzik.

Óvodánk képgalériája